Hakkımızda

İmren As Dizel Pompa Hakkında...

İMREN AS DİZEL POMPA HAKKINDA

İmren As  Dizel Pompa 1988 yılından beri dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren İmren As Pompa, dünyanın en büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi olan Delphi’nin yetkili servisi olarak 1995 yılından beri dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir.

hakkimizda-700x465Dizel ve pompa sistemleri konusunda yetkili servis olmasını orijinal dizel yedek parça kullanmak ve dizel teknolijisine yaklaşımıdır.

Türkiye sanayisinin kalplerinden biri Ostim’de dizel ve pompa sistemlerinde çalışmalarına devam etmektedir. Yetkili dizel servisi olduğu için, hizmet ve dizel yedek parçalarımızın tamamı Delphi güvencesi altındadır.

Elektronik, araçlarda vazgeçilmez unsur olduğunda beri diyagnoz test cihazları, arıza teşhislerinde oldukça önem kazanmıştır. Bütün dizel pompa bakım, onarım işlemlerinde Delphi tarafından sunulan eğitimin yanısıra, teknolojimiz ve tecrübemiz ile en bilimsel çözümleri üretir, hizmetimizin kalitesini doruk noktada tutmaya özen gösteririz.

Delphi’nin İç Anadolu Bölgesi yetkili servisi olmasına karşın, diğer bölgelerdeki servis taleplerinide karşılamaktadır.

İmren As Dizel Pompa Ltd. Şti. Delphi -Türkiye tarafından A sınıf dizel pompa tamir, bakım ve onarım servisi olarak belgelendirilmiştir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Back to top