Electronic Unit Injectors

Electronic Unit Injectors (EUI) sistemi 990 larda Delphi tarafından, büyük dizel motorlarda kullanım için, artan katı emisyon kanunları tarafından ortaya çıkan koşulları karşılamak için geliştirildi.

EUI her bir silinidir için yüksek basınçlarda (2000 bara kadar) yakıt dağıtımı yapabilen ayrı bir kamşaft-piston pompasından oluşur. Bu yüksek enjeksiyon basınçları motorların şimdiki ve gelecekteki emisyon kanunlarını karşılaması için kesinlikle gereklidir.elektronic-unit-injectors

EUI sistemi gürültüyü azaltmak için çalışan kılavuz enjeksiyonla tam elektronik kontrolü birleştirir. Aynı zamanda motor etrafındaki algılayıcılar, enjekte edilen yakıtın tam miktarını ve zamanlamasını hesaplayan ECU’ya sürekli veriler aktarır.

EUI Tamir

Delphi Dizel müşteriler için bir tamir seçeneği geliştirmek için iş yeri ağlarıyla birleşme içinde çalışıyor. Şu anda yeni ve tekrar üretilmiş birimlere bir alternatif olarak bu maliyeti düşük hizmeti sunduğumuz için eşsiz bir konumdayız.

Kalitede de hiçbir kıyaslama yoktur, çünkü bütün tamir parçaları Orijinal Ekipmanlardır (OE) ve tamir bittiğinde, enjektör en iyi performansı temin etmek için OE özelliklerine göre test edilir.

Back to top