Common Rail Tamiri

Delphi, sadece bozuk Common Rail Pompaları ve Enjektörlerinin teşhisini ve değiştirilmesini değil , ayrıca onların tamirini de mümkün kılan bir program geliştirdi. 

Common Rail sisteminin karmaşıklığı nedeniyle, katı işyeri standartları gereklidir. Özellikle, sistem kirlenmeden koruyacak temiz bir oda içinde bakılmalıdır. Bu standartlara ulaşan Dizel uzman işyerleri bakım ve tamir yapabilirler.common-rail-tamir-servisi

İşin en yüksek standartta yapılmasını sağlamak için Common Rail tamirinde çalışan teknisyenler özel bir eğitim kursuna tabi tutulur ve iş yeri standartları Delphi mühendisleri tarafından denetlenir.

CR Enjektör Tamiri

Delphi CR enjektörlerinin tamiri, işyerlerine daha sonra ECU(elektirik kontrol ünitesi) içine programlanması gereken yeni bir C2i kodu tahsis edilmesini gerektirir. Bu C2i kodu belirtilen performans kriterlerine karşı her bir enjektörün hassas ölçümüyle ilgili 16 rakamdan oluşmaktadır. Sadece Delphi yetkili tamircileri bu kodu doğru bir şekilde üretebileceklerdir, bununla birlikte C2i için gerekli ölçümler ve kodu üreten veritabanı sadece bu grup yetkili servislere mahsustur.

Delphi Uzman Ağı

Nerede olursanız olun, sizin Common Rail motorunuz üzerine tavsiyede bulunacak bir Delphi Yetkili Servisi vardır.

Back to top