Delphi Dizel Filtreler

Delphi Dizel filtreler, yaygın bir şekilde JCB ekskavatörlerden Citroen vanlara kadar birçok uygulama için orijinal ekipman olarak belirtilmektedir. Bir Orijinal Ekipman sözleşmesi, herhangi bir tedarikçi için en değerli tavsiye aracıdır.filtreler

Delphi Dizel uzun zamandan beri filtre elemanı tasarımının ön sırasındadır. Delphi’nin HDF296‘sı dizel filtre elemanları için referans olarak kabul edilmektedir. Sayısız inşaat araçları ve tarımsal traktörler, zayıf yakıt ve kaba çalışma şartlarının zararlarından koruması için bu ürüne güvenirler.

Aynı aileden, Delphi HDF796 ve HDF996’yı sunar. HDF796 daha uzun bir filtre elemanına sahiptir ve ideal olarak daha uzun hizmet süreleri veya daha yüksek yakıt akışının gerektiği uygulamalara uyarlanmıştır. HDF996 Ford Transit uygulamalarına özeldir ve bir ‘clip on’ tasarımına sahiptir

ETKİN FİLTRELEME NEDEN BU KADAR ÖNEMLİDİR?

İyi kalite yakıt filtrelemesi her zaman öncelikli yapılmalıdır. Yakıt filtresinin öncelikli fonksiyonu yakıt enjeksiyon sistemini korumaktır. İyi bilinir ki, bu ekipman çok fazla karmaşıklaştı ve bakım ve değiştirme için pahalı olabilir. Bununla birlikte, hala zayıf kalite filtrelemeye neden olan düşük kalite yakıt filtreleri takarak bir miktar tasarruf yaptığı belirlenen çok sayıda insan vardır.

ZAYIF FİLTRELEME POLİTİKASI

Zayıf filtreleme politikası sadece alt kalite filtreleri kullanma meselesi değil aynı zamanda filtre eleman(lar)ını araç üreticileri tarafından tavsiye edilen aralıklarda değiştirememesidir. Açıktır ki bu tür yaklaşım sık sık yakıt enjeksiyon ekipmanlarında hasara ve zayıf araç performansına neden olur. Öyleyse hangi belirtileri bekleyebilirsiniz?

Dizel araçlar için, bunlar başlangıçtan motoru kapatamamaya kadar değişir. Diğer daha ciddi problemler şunları içerir:

  • Güç kaybı
  • Aşırı duman
  • Aşırı gürültü
  • Durmak

Delphi filtreleri motorunuzu bu sorunlara karşı korumaya yardımcı olacaktır. Bugüne kadar, testler kanıtlamıştır ki diğer yapımlar yerine bizim filtre elemanlarımızı kullanmak yakıt pompasının ömrünü altı kat veya daha fazla artırabilir.

Audi otomobillerden Volvo otobüslere kadar 14,000’den fazla uygulamayı kapsayan geniş kapsamlı Orijinal Ekipman filtreleri, filtre düzenekleri ve yakıt iyileştirme ürünleri sunuyoruz.

Back to top